DĄBROWSZCZAK ZWYCIĘZCĄ PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W KOSZYKÓWCE 3×3
15 maja w hali sportowej SP nr 7 w Kutnie odbył się Półfinał Wojewódzki w Koszykówce 3×3 w ramach Licealiady.
W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych powiatów: kutnowskiego, łowickiego, skierniewickiego i rawskiego.
Dziewczęta z naszego liceum, podobnie jak podczas zawodów powiatowych, wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce w turnieju, zapewniając sobie awans do Finału Wojewódzkiego.
Drużyna chłopców z naszej szkoły, po wielu emocjonujących meczach i walce do ostatnich sekund, zajęła IV miejsce w turnieju.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!!


Drużynie dziewcząt życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.
Finał Wojewódzki Koszykówki 3×3 zostanie rozegrany 27 maja w Zgierzu