Szkolna przygoda w sercu Czech
Skalne Miasto i malownicza Praga to cel naszej podróży.
15 czerwca uczniowie klas: IC, IIIE i IIA/B rozpoczęli pięciodniową wycieczkę od wizyty w Rezerwacie Przyrody w Adršpašsko-teplické skály.
Za nami trzy dni pełne wrażeń, pięknych widoków i niezapomnianych chwil!
Podziwialiśmy niezwykłe formacje tysìąca wież w Skalnym Mieście, a następnie odkrywaliśmy uroki Pragi, poznając jej historię, kulturę i najważniejsze zabytki:
Zamek Praski, Most Karola, Rynek Staromiejski, Praski Orloj – słynny średniowieczny zegar astronomiczny z 1410 roku, Wyszehrad – historyczna twierdza związana z legendarnymi początkami miasta.
Przed nami kolejne dni pełne wrażeń…