Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI / 2017/2018

2017/2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Lato,lato,lato czeka...
Przejdź do - Pieniny 2018

Pieniny 2018

21 czerwca 2018
Przejdź do - Wymiana z Międzynarodowym Gimnzajum w Geithain

Wymiana z Międzynarodowym Gimnzajum w Geithain

W dniach 12-16 czerwca  odbyła się piąta z kolei wymiana uczniowska naszego liceum i Gimnazjum w Geithain. Jest ona owocem trwającej od kilku lat współpracy ze szkołą w Niemczech i stałym wydarzeniem w kalendarzu wydarzeń szkolnych. W tegorocznej wymianie uczestniczyło 12 uczniów ze szkoły w Niemczech i 12 uczniów naszej szkoły... 

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Wymiana z Międzynarodowym Gimnzajum w Geithain

UWAGA!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ODBĘDZIE SIĘ 22 CZERWCA O GODZINIE 9.OO

21 czerwca 2018
Przejdź do - „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”

„Poradnik bezpiecznego wypoczynku”

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Warto również przypomnieć adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

18 czerwca 2018

Sukces biologów

W tegorocznej XLI edycji Ogólnopolskiego Konkursu  Plastycznego "Przyroda - Twój Przyjaciel" nasi uczniowie odnieśli sukces: Dominika Siemińska z klasy Ib  zdobyła I miejsce, a Katarzyna Stępniak i Julia Banasiak z klasy IIc zajęły II miejsce... W uroczystości wręczenia nagród i pamiątkowych dyplomów uczestniczyli: Zbigniew Suchodolski -prezes Zarządu Okręgowego LOP w Płocku Krzysztof Kelman -dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku oraz przedstawiciele Zarządu Okręgowego LOP w Płocku i Zarządu Miejskiego LOP w Kutnie. Opiekunem uczestników była p.M.Żukowska  Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

17 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Sukces biologów