Jesteś tutaj: Start / KOMUNIKATY

KOMUNIKATY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III
ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 30.04.2021 R.

W SALI GIMNASTYCZNEJ

GODZ. 9.00 – KLASA IIIA

GODZ. 10.00 – KLASA IIIB

GODZ. 11.00 – KLASA IIIC

GODZ. 12.00 – KLASA IIID

OBOWIĄZUJE REŻIM SANITARNY

(BEZPIECZNA ODLEGŁOŚĆ, ZAKRYCIE UST I NOSA, DEZYNFEKCJA)

 

27 kwietnia 2021

PRÓBNE MATURY

Próbny egzamin maturalny odbędzie się w dniach 03-16.03.2021, w trybie stacjonarnym, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w salach i według list zdających ustalonych dla egzaminu maturalnego w sesji wiosennej 2021.

23 lutego 2021
Przejdź do - Pomóżmy  Michałowi

Pomóżmy Michałowi

Zaczynamy rozliczać się z podatku dochodowego za ubiegły rok. Bardzo prosimy o wsparcie 1% naszego absolwenta Michała Janakowskiego, studenta łódzkiej ASP, który uległ ciężkiemu wypadkowi w czasie minionych wakacji.
Numer KRS 0000396361
Cel szczegółowy 1% 0105569 Michał
https://www.siepomaga.pl/michal-janakowski
Zachęcamy również do wpłat na:  https://zrzutka.pl/9r3sdj

17 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w grze literackiej na smartfony „Uwolnij Klementynę”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi zaprasza uczniów szkół średnich z Łodzi i województwa łódzkiego do udziału w grze literackiej na smartfony „Uwolnij Klementynę”. To pierwsza międzyszkolna rozgrywka. Przygotowaliśmy nagrody dla 3 najlepszych i najszybszych graczy. Dla uczestników gry przewidziano dyplomy i kubki z logo projektu. Dla szkół i nauczycieli, którzy zaangażują się w udział w projekcie przygotowane zostaną potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu.

Jak zagrać?

1. Przygotuj dobrze naładowany smartfon lub tablet z dostępem do Internetu oraz… dobry humor, odrobinę wiedzy i dużo wyobraźni:)

2. Ściągnij darmową aplikację ActionTrack z internetowych sklepów AppStore lub Google Play

3. Zeskanuj KOD QR, który pojawi się na stronie WBP w Łodzi https://www.wbp.lodz.pl/gra-na-smartfony-zagraj-w-literature 8 grudnia o godz. 11 i rozpocznij grę! Grać można od godziny 11.00 do godziny 13.00.  O wygranej będzie decydowała poprawność odpowiedzi i szybkość rozwiązywania zadań. O wynikach będziemy informowali indywidualnie.

Baw się dobrze! UDZIAŁ W GRZE JEST BEZPŁATNY. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 42 663 03 38 (Biuro Promocji); 42 637 68 35 (Dział Metodyki, Analiz i Szkoleń).

Grę przygotowały uczennice z XX Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Łodzi wspólnie z trenerem z firmy GoodGames Arkadiuszem Łapką na podstawie książki Kazimierza Szymeczki „Czworo i kości” (Wydawnictwo Literatura). Gra została przygotowana w ramach projektu „Zagraj w literaturę”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Z pozdrowieniami

Ewa Baranowska, Anna Wejman, Jolanta Zwierzyńska

4 grudnia 2020

Oferta Biblioteki Pedagogicznej

Biblioteka Pedagogiczna, mając na uwadze bezpieczeństwo Czytelników i pracowników, uruchamia możliwość ograniczonego wypożyczenia zbiorów. Książki i multimedia z biblioteki można zamawiać za pośrednictwem poczty elektronicznej (kutno (at) pbw.lodz.pl), telefonicznie (24 253 46 36) lub swojego konta (samodzielnie logując się i dokonując rezerwacji). Więcej informacji na: http://pbw.lodz.pl/Kutno.htm

16 listopada 2020