Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Warsztaty w Muzeum Regionalnym

Warsztaty w Muzeum Regionalnym

Dziś w Muzeum odbyły się kolejne warsztaty debatanckie przygotowujące młodzież z I i II LO do debaty na Spotkaniach z Historią. Prowadzil je Pan Marek Piwonski , historyk, nauczyciel, edukator, sędzia w debatach oksfordzkich.

24 września 2020
Przejdź do - www.zwolnienizteorii.pl

www.zwolnienizteorii.pl

Jeśli lubisz zmieniać świat to Olimpiada dla Ciebie. Zero wkuwania, za to bardzo dużo działania. Projekt nie musi być wykonany z uczniami jednej szkoły, może być międzyszkolny. Pracujesz działasz z przyjaciółmi, czy znajomymi z innych szkół, także podstawowych. Możesz zrobić wszystko. W tamtym roku nasi uczniowie doszli do finału. Karolina Żak z klasy 3 C jest w tym roku mentorem tej Olimpiady, czyli służy wsparciem w realizacji waszych projektów. Chętnych zapraszamy do pani A. Głuszcz. Szczegóły w linku i na stronie Olimpiady.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1955292664680925&id=252429188300623

18 września 2020
Przejdź do - Warsztatów część ostatnia…

Warsztatów część ostatnia…

W piątek spotkanie integracyjne miała klasa Id z wychowawczynią panią Dorotą Wąs i pedagogami szkolnymi. Do południa uczniowie mogli się lepiej poznać, porozmawiać, zaś po południu poszerzyć swoje pasje dzięki zorganizowanym warsztatom fotograficznym, teatralnym, tkackim i łuczniczym. Zajęcia z fotografii poprowadziła p. M. Gwardęcka. Teatrem zajęła się p. J. Ozdowska. Umiejętności tkackich uczyła p. K. Pakos z Cieniowego Kramu. Tajnikami łucznictwa tradycyjnego podzieliło się Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcyjna Pestis. Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
Wszyscy czekają na ciąg dalszy…

14 września 2020