Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

MATEUSZ GOLIS GOŚCIEM "DĄBROWSZCZAKA"

MATEUSZ GOLIS – Absolwent „Dąbrowszczaka” ZETką – jak sam mówi - zaraził się  już na studiach. Trafił do niej trochę przypadkiem i tak już zostało. Najpierw stażysta poranka „Dzień Dobry Bardzo”, potem już producent „ZET na Punkcie Muzyki” i „Listy Przebojów Radia ZET”. Począwszy od stycznia 2015 roku, koordynator anteny Radia ZET. 

Więcej: https://www.radiozet.pl/Radio/Ludzie-Radia/Mateusz-Golis;  www.wdib.uw.edu.pl/nasi-absolwenci-czyli-co-po-studiach-kronika-sukcesow/588-mateusz-golis-koordynator-anteny-radia-zet-absolwent-2015

 

 

 

17 maja 2019

JAKUB PORADA GOŚCIEM PIKNIKU "DĄBROWSZCZAKA"

Jakub Porada – polski dziennikarz telewizyjny i radiowy. Studiował politologię na Uniwersytecie Śląskim, na swoją specjalizacje wybrał dziennikarstwo. Jednocześnie Jakub Porada ukończył studium wokalno-baletowe. Pracował jako aktor muzyczny, można go było obejrzeć na deskach Teatru Muzycznego w Gliwicach. Swoją karierę  mediach rozpoczął jako dziennikarz lokalnego oddziału TVP oraz Radia Plus. W 2001 r. związał się ze stacją TVN24, w której prowadził m.in. „Poranek TVN24” oraz „Kalejdoskop”. Obecnie Jakuba Poradę można zobaczyć w serwisach informacyjnych „Dnia na żywo”. Dziennikarz jest autorem autobiograficznej powieści zatytułowanej „Chłopaki w sofixach”.

W tym sezonie na antenie Travel Channel, w  programie "Porada na weekend"  Jakub Porada zabierze nas w różne niebanalne miejsca oraz opowie  o najlepszych sposobach na tanie podróżowanie.

17 maja 2019
Przejdź do - Szkolenie dla płetwonurków z Ic :)

Szkolenie dla płetwonurków z Ic :)

Klasy C w naszym liceum to klasy dla pasjonatów biologii i chemii. Nie wszyscy jednak wiedzą, że realizowana jest w nich również edukacja ratowniczo-pożarnicza. Relację z działań pożarniczych już prezentowaliśmy. Dzisiaj ratownictwo wodne! Uczniowie klasy Ic wzięli udział w szkoleniu dla płetwonurków w Aquaparku.

14 maja 2019