Strona główna

Aktualności

Powiększ zdjęcie

UWAGA!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ODBĘDZIE SIĘ 22 CZERWCA O GODZINIE 9.OO

21 czerwca 2018
Czytaj więcej o: UWAGA!
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Międzynarodowy sukces Marcina

Marcin Mikołajczak, uczeń klasy Ia, od 4 do 7 czerwca przebywał z wizytą w  Stanach Zjednoczonych. Wyjazd ten był była nagrodą za zwycięstwo w międzynarodowym konkursie programowania  Google Code-in. W tym czasie zwiedził San Francisco i siedzibę Google, a także uczestniczył w wykładach i zajęciach z pracownikami tej firmy. Podczas uroczystej ceremonii odebrał liczne nagrody rzeczowe oraz statuetkę, która jest szczególnie cenna, ponieważ otrzymało ją tylko 50 osób spośród 3500 uczestników z całego świata. Gratulacje Marcinie!!!

 

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Międzynarodowy sukces Marcina
Powiększ zdjęcie

Wymiana z Międzynarodowym Gimnzajum w Geithain

W dniach 12-16 czerwca  odbyła się piąta z kolei wymiana uczniowska naszego liceum i Gimnazjum w Geithain. Jest ona owocem trwającej od kilku lat współpracy ze szkołą w Niemczech i stałym wydarzeniem w kalendarzu wydarzeń szkolnych. W tegorocznej wymianie uczestniczyło 12 uczniów ze szkoły w Niemczech i 12 uczniów naszej szkoły... 

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Wymiana z Międzynarodowym Gimnzajum w Geithain
Powiększ zdjęcie

POLSKA TO KRAJ HISTORYCZNY - POKAŻ JEJ WALORY NA FOTOGRAFII I POJEDŹ DO BRUKSELI!

W setną rocznicę odzyskania niepodległości niezrzeszony europoseł Jacek Saryusz-Wolski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym.

Wykonaj fotografię ukazującą historyczne piękno Polski i wygraj wyjazd studyjny do Brukseli (Wyjazd w drugiej połowie października br.) Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia br.

Celem Konkursu jest przede wszystkim:
- Uczczenie 100-lecia Niepodległości Polski; ...

18 czerwca 2018
Czytaj więcej o: POLSKA TO KRAJ HISTORYCZNY - POKAŻ JEJ WALORY NA FOTOGRAFII I POJEDŹ DO BRUKSELI!